Perşembe, 24 Haziran 2021
Ortaöğretim Öğrencileri Çevrimiçi Bayramlaştı

Ortaöğretim Öğrencileri Çevrimiçi Bayramlaştı Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Ortaöğretim birimi tarafından organize edilen bayramlaşma programı yoğun bir katılımla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Ortaokul, liseli gençler ve eğitimcilerin katılımıyla gerçekleştirilen programda eğitimci ve öğrencilerin Ramazan Bayramı hakkında duygu ve düşünceleri paylaştı. Akabinde mini bir bilgi yarışması yapıldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.  Yaşanılan son gelişmeler ile ilgi duygu ve düşüncelerini ifade eden gençler, Filistinli kardeşlerimizle dayanışma içerisinde bulunulmasının gerekliliğini vurguladılar.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB Ortaöğretim Sinema Atölyesi Sona Erdi

  AÖB Ortaöğretim biriminin Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi olarak hazırladığı ve 8 Hafta süren Dijital Sinema Atölyesi sona erdi.

  Gençlerin büyük bir ilgi ile takip ettikleri ve alanında uzman kişilerin konuk olduğu Dijital Sinema Atölyesinde "Sevginin Gücü, Altın ve Bakır, Eşkıya ve Marslı" filmlerinin yanı sıra "Yapay Zeka, Neyi Arıyor, Sağlık Nedir, 25 Litre ve Sosyal İkilem" belgesellerinin analizleri yapıldı.

 • AÖB Ramazan Sineması Başlıyor

  Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Ortaöğretim Birimi Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi “Ramazan Sineması" etkinliği düzenliyor.

  Anne Gibi, Çağrı, Reis Bey, Ömer Muhtar gibi Ramazan'ın ruhunu yansıtacak filmlerin tahlillerinin yapılacağı programa dileyen öğrenciler aileleriyle birlikte katılabilecekler. İlki 16 Nisan Cuma günü yapılacak etkinliğin moderatörlüğünü Turan Yaman yaparken, programın konuğu yılmaz Ergen olacak. Programda Anne Gibi filmi tahlil edilecek. Programa katılmak isteyen kişilerin Whatsapp iletişim hattını arayıp kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt telefonu 05343491317

 • AÖB'den Ramazan Ayına Özel Meal Yarışması

  Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi, Ramazan ayına özel Türkiye geneli Kur'an-ı Kerim Meal yarışması düzenleyecek.

  19 Nisan - 9 Mayıs arası tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmaya ortaokul ve lise öğrencileri katılabilecek. Salı günleri saat 21.00’da Kahoot uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek yarışmaya katılabilmek için öğrencilerin kayıt olmaları gerekiyor. İlki 20 Nisan Salı akşamı yapılacak yarışmada iki kategoride 1. olan öğrencilere tablet, diğer katılımcılara da sürpriz hediyeler verilecek.

  Kayıt olmak için tıklayın

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow