Pazartesi, 20 Eylül 2021
AÖB Ortaöğretim Birimi Gaziantep’te Toplandı

AÖB Ortaöğretim Birimi Gaziantep’te Toplandı Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi Yönetim Kurulu toplantısı 30 - 31 Temmuz tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde yapılan yönetim kurulu toplantısına AÖB Ortaöğretim Birimi  Genel Başkanı Ergül Akduman ve kurul üyeleri katıldı. Toplantının bir bölümüne Anadolu Platformu İcra Başkanı Turgay Aldemir katılarak gündemdeki konularla ilgili görüşlerini dile getirdi.

Toplantıda; 15. Anadolu Buluşmaları, Federasyon Genel Kurulu, GSB doğa kampları, yaz okulları ve  2020-2021 eğitim öğretim dönemi yönetim planlamalarına dair gündemler ele alınarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yaz Okulumuza Kayıtlar Başladı

  Vakfımızın “Eğlenerek Öğreniyoruz” sloganıyla her yıl yaz aylarında düzenlediği yaz okulumuza kayıtlar başladı.

  Geçtiğimiz yıllardan pandemi nedeniyle online düzenlenen yaz okulunun bu yıl normal koşullarda yapılması planlanıyor. Bu sene 5 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik olarak yapılacak olan yaz okulumuzda; Kur’an-ı Kerim, Tecvit Bilgisi, beceri ve yetenek atölyeleri, spor kursları, sanat ve müzik atölyeleri, düşünce atölyesi, yaratıcı drama ile değerler eğitimi atölyesi, doğa kampları ve etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler yer alacak.

  Çocuklarımızın yaz aylarını dolu dolu geçirmesi için Yaz Okullarımıza Kayıt Yaptırmakta Acele Edin…

  Detaylı bilgi için: 0539 364 78 97 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Ortaöğretim Öğrencileri Çevrimiçi Bayramlaştı

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Ortaöğretim birimi tarafından organize edilen bayramlaşma programı yoğun bir katılımla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

  Ortaokul, liseli gençler ve eğitimcilerin katılımıyla gerçekleştirilen programda eğitimci ve öğrencilerin Ramazan Bayramı hakkında duygu ve düşünceleri paylaştı. Akabinde mini bir bilgi yarışması yapıldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.  Yaşanılan son gelişmeler ile ilgi duygu ve düşüncelerini ifade eden gençler, Filistinli kardeşlerimizle dayanışma içerisinde bulunulmasının gerekliliğini vurguladılar.

 • AÖB Ortaöğretim Sinema Atölyesi Sona Erdi

  AÖB Ortaöğretim biriminin Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi olarak hazırladığı ve 8 Hafta süren Dijital Sinema Atölyesi sona erdi.

  Gençlerin büyük bir ilgi ile takip ettikleri ve alanında uzman kişilerin konuk olduğu Dijital Sinema Atölyesinde "Sevginin Gücü, Altın ve Bakır, Eşkıya ve Marslı" filmlerinin yanı sıra "Yapay Zeka, Neyi Arıyor, Sağlık Nedir, 25 Litre ve Sosyal İkilem" belgesellerinin analizleri yapıldı.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow