Cuma, 03 Temmuz 2020
İdlib Acil Yardım Bekliyor

İdlib Acil Yardım Bekliyor Öne Çıkarılmış

Savaşın başladığı günden bu yana Suriye konusunda her alanda yardım faaliyetlerini sürdüren Derneğimiz, İdlib'te sivil halka yönelik gerçekleştirilen saldırılar sonrası sınır bölgelerine göç etmek zorunda kalan ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. Son günlerdeki gelişmeler sonrası oluşan göç dalgası çok büyük. Acil olarak gıda kolisi, çadır, battaniye, un ihtiyacı öne çıkmakta.

Suriye konusunda bugüne kadar, kardeşlik bilinciyle desteğini esirgemeyen, dünyaya örnek olan bir hassasiyet gösteren halkımızdan bu büyük göç dalgasına karşı yapılacak yardımlara az çok demeden katkı sağlamaya davet ediyoruz.

İdlib için sizde destek vermek isterseniz web sitemizde yer alan online bağış panelini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve İdlib” yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmelisiniz.

Ayrıntılı bilgi için 0 850 777 33 44 no’lu hattan derneğimize ulaşabilir, görevli arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Payımıza Düşen İyilik Olsun

  İyilik Derneği bu Kurban’da da dünya mazlumlarını sahipsiz bırakmıyor. İyilik Derneği uzun yılların verdiği tecrübe birikimiyle Afrika, Arakan, Suriye, Gazze ve Türkiye’de kurban organizasyonları düzenleyecek.

  Veteriner kontrolünde, islami usüllere göre kesilecek kurbanların videoları bağışçılara gönderilecek. Afrika için kurban bedeli 750 TL, Arakan için kurban bedeli 900 TL, Türkiye ve Suriye için kurban bedeli 1.250 TL Gazze için kurban bedeli ise 1.900 TL olarak belirlendi.

  Kurban bağışlarınızı web sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Bağış yapmak için tıklayınız

 • İyilik Derneği’nden Kan Bağışı Kampanyası

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Türk Kızılayı ve Bülbülzade Vakfı işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenledi.

  “İyilik Kanımızda Var” sloganı ile başlatılan kampanya ile 18 Haziran Perşembe günü Demokrasi Meydanı ve Karataş Lapis Alışveriş Merkezi yanında bulunan Kızılay stantlarında kan bağışı yapıldı. Kan bağışı kampanyasına Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, İyilik Derneği Gaziantep Temsilcisi Cavit Karakaş ve çok sayıda gönüllü katılarak kan bağışında bulundu.

 • Kan Bağışı Kampanyası

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Türk Kızılayı ve Bülbülzade Vakfı işbirliği ile kan bağışı kampanyası başlattı.

  “İyilik Kanımızda Var” sloganı ile başlatılan kampanyada 18 Haziran Perşembe günü Demokrasi Meydanı ve Karataş Lapis AVM yanında bulunan Kızılay stantlarında kan bağışı yapılabilecek. Bu anlamlı kampanyaya tüm halkımızı destek vermeye davet ediyoruz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız