Perşembe, 24 Eylül 2020
128 Yetim Aileye Gıda ve Nakit Yardımı Yapıldı

128 Yetim Aileye Gıda ve Nakit Yardımı Yapıldı Öne Çıkarılmış

İyilikder Gaziantep Temsilciliği, Uzat Elini Derneği iş birliği ile 48 yetim aileye nakit ve gıda yardımı, 80 yetim aileye de gıda yardımında bulundu.

İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından Mütercim Asım Sosyal Tesislerinde yapılan dağıtımda ihtiyaç sahibi ailelere temel gıda maddelerinden oluşan gıda paketleri teslim edildi. Korona Virüs salgını dolayısıyla dağıtım sırasında önlemlere azami dikkat gösterildi. İyilikder Gaziantep Temsilciliğinden yapılan açıklamada aylık rutin olarak yapılan yardımların önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği vurgulandı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • 179 Yetim Aileye Gıda ve Nakit Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Avrupa Yardım Vakfı iş birliği ile 179 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

  İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından aylık rutin olarak yapılan yardımlarda 49 yetim aileye nakit ve gıda, 130 yetim aileye de gıda yardımı yapıldı. Temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketleri İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi’nde gönüllüler tarafından yetim ailelere teslim edildi.

 • 144 Aileye Gıda ve Nakit Yardımı Yapıldı

  İyilikder Gaziantep Temsilciliği, Uzat Elini Derneği iş birliği ile 134 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

  İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından aylık rutin olarak yapılan yardımlarda 84 yetim aileye gıda, 50 yetim aileye de gıda ve nakdi yardım yapıldı. Yardımlar gönüllüler tarafından yetim ailelere teslim edildi.

  Öte yandan Gaziantep İyilik Derneği bağışçılarının katkılarıyla Yardım Koordinasyon Merkezinde 10 aileye gıda yardımı yapıldı.

  Pandemi dolayısıyla dağıtım esnasında önlemlere azami dikkat gösterildi.

 • 200 Aileye Hijyen Paketi Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, 200 ihtiyaç sahibi aileye hijyen paketi dağıtımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi ailelerin temizlik malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 200 aileye hijyen paketi dağıtımında bulundu. İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezinde ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine kadar götürülen yardımlar gönüllüler tarafından ailelere teslim edildi.

  Dağıtım esnasında pandemi kurallarına azami dikkat gösterildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız