Perşembe, 24 Eylül 2020
144 Aileye Gıda ve Nakit Yardımı Yapıldı

144 Aileye Gıda ve Nakit Yardımı Yapıldı Öne Çıkarılmış

İyilikder Gaziantep Temsilciliği, Uzat Elini Derneği iş birliği ile 134 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından aylık rutin olarak yapılan yardımlarda 84 yetim aileye gıda, 50 yetim aileye de gıda ve nakdi yardım yapıldı. Yardımlar gönüllüler tarafından yetim ailelere teslim edildi.

Öte yandan Gaziantep İyilik Derneği bağışçılarının katkılarıyla Yardım Koordinasyon Merkezinde 10 aileye gıda yardımı yapıldı.

Pandemi dolayısıyla dağıtım esnasında önlemlere azami dikkat gösterildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • 179 Yetim Aileye Gıda ve Nakit Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Avrupa Yardım Vakfı iş birliği ile 179 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

  İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından aylık rutin olarak yapılan yardımlarda 49 yetim aileye nakit ve gıda, 130 yetim aileye de gıda yardımı yapıldı. Temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketleri İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi’nde gönüllüler tarafından yetim ailelere teslim edildi.

 • 200 Aileye Hijyen Paketi Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, 200 ihtiyaç sahibi aileye hijyen paketi dağıtımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi ailelerin temizlik malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 200 aileye hijyen paketi dağıtımında bulundu. İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezinde ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine kadar götürülen yardımlar gönüllüler tarafından ailelere teslim edildi.

  Dağıtım esnasında pandemi kurallarına azami dikkat gösterildi.

 • Afrika'da Su Kuyuları Açıyoruz

  Afrika'yı suya kavuşturma çalışmalarımız kapsamında su kuyuları açıyoruz. Bağışlarınız sayesinde Afrika'da temiz su kaynaklarına ulaşamayan binlerce mağdur insan için su kuyuları açıyoruz. 

  Afrika’nın birçok yerinde onlarca yıldır bebeklerin, çocukların, kadınların sıradan bir günü, içme suyuna ve hijyen için gerekli olan suya duyulan hasretle ve yoksunlukla geçiyor.

  Gelin kara kıtanın bahtı kara insanına, açacağınız su kuyuları ile destek olun, onlara sıhhat ve afiyet katmak için su kuyusu kampanyamıza bağışlarınızla ortak olun.

  Afrika'da her gün milyonlarca insan kilometrelerce yol yürüyerek en yakındaki su kuyusundan evine su almak için emek veriyor.

  Bazı yerlerde ise su kuyusu bulunmadığından dolayı kuraklık ve açlık ölümleri yaşanıyor. 

  Su Kuyusu havuzumuz ile destek olarak bir su kuyusu açılmasına vesile olabilir, on binlerce insanın istifade etmesini ve ölmeyen bir hayır çeşmesi açılmasını sağlayabilirsiniz.

  Afrika'ya Su Kuyusu, bağışında bulunmak için web sitemizde yer alan online bağış panelini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  AFRİKA SU KUYUSU ONLİNE BAĞIŞ

  Şu an bulunduğunuz bu sayfa üzerinden Somali için Su Kuyusu bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen güvenli ödeme altyapımız sayesinde bağışınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

  AFRİKA SU KUYUSU HAVALE EFT İLE BAĞIŞ

  Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Afrika Su Kuyusu” yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmenizi rica ederiz.

  AYRINTILI BİLGİ

  İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Oline Bağış yapmak için Tıklayın

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız