Cuma, 23 Nisan 2021
50 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı

50 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı Öne Çıkarılmış

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, ihtiyaç sahibi 50 aileye gıda yardımında bulundu.

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, yardımlarına ara vermeden devam ediyor. Temsilcilik, pandemi dolayısıyla evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine temel gıda maddelerinden oluşan gıda paketleri dağıttı. 50 aileye dağıtılan yardımlar ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar götürülerek gönüllüler tarafından teslim edildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Ramazan Öncesi Yetim Ailelere Nakit ve Gıda Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği 42 yetim aileye nakit, 127 aileye de gıda yardımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Avrupa Yardım Vakfı iş birliği ile Ramazan arifesinde 42 yetim aileye nakit, 127 aileye de gıda yardımında bulundu. Aylık rutin olarak yapılan yardımlar İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi Gıda Yardımı Depolarından yapıldı. İhtiyaç sahiplerine temel gıda maddeleri ile nakit zarfları görevliler tarafından teslim edildi.

 • 125 İhtiyaç Sahibine Kıyafet Yardımı Yapıldı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği yaklaşan ramazan ayı öncesi yardımlarını ara vermeden sürdürüyor.

  Temsilcilik tarafından yapılan son organizasyon ile 125 ihtiyaç sahibine kıyafet yardımı yapıldı. 31 Mart Çarşamba günü İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi Giyim Mağazasında yapılan yardımda ihtiyaç sahipleri istedikleri kıyafeti seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar.

 • Gıda, Giyim ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Bülbülzade Vakfı iş birliği ile 93 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği aylık rutin yaptığı yardımlara devam ediyor. Temsilcilik bu ay da Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu iş birliği ile 93 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu. Temel gıda maddeleri, kahvaltılık malzemelerden oluşan gıda paketleri gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

  Öte yandan semt derneklerimizden Şehreküstü Derneği ihtiyaç sahibi 100 çocuğa kıyafet yardımında bulundu. Dernek merkezinde yapılan yardımlar gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow