Cuma, 23 Nisan 2021
Yardımlarımızı Ara Vermeden Sürdürüyoruz

Yardımlarımızı Ara Vermeden Sürdürüyoruz Öne Çıkarılmış

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor. Temsilcilik tarafından Mart ayının ilk haftası 155 çocuğa kıyafet yardımı yapılırken 10 aileye de gıda yardımı yapıldı.

Kıyafet yardımı için gelen ailelere bir de seminer düzenlendi. Fadime Erkan tarafından sunulan seminerde en büyük nimet nedir sorusuna cevap aranırken; iman ve hidayetin insanlar için en büyük nimet olduğunun altı çizildi.  Yine Fatiha Suresi ve insanlığa mesajları, Kur’an’ın tutulacak kopmaz kulp olduğu vurgulandı.

Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezlerinden 50 gönüllü genç, İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi merdivenlerini rengârenk figürlerle boyadı. Çizilen figürler özellikle çocukların büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Ramazan Öncesi Yetim Ailelere Nakit ve Gıda Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği 42 yetim aileye nakit, 127 aileye de gıda yardımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Avrupa Yardım Vakfı iş birliği ile Ramazan arifesinde 42 yetim aileye nakit, 127 aileye de gıda yardımında bulundu. Aylık rutin olarak yapılan yardımlar İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi Gıda Yardımı Depolarından yapıldı. İhtiyaç sahiplerine temel gıda maddeleri ile nakit zarfları görevliler tarafından teslim edildi.

 • 125 İhtiyaç Sahibine Kıyafet Yardımı Yapıldı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği yaklaşan ramazan ayı öncesi yardımlarını ara vermeden sürdürüyor.

  Temsilcilik tarafından yapılan son organizasyon ile 125 ihtiyaç sahibine kıyafet yardımı yapıldı. 31 Mart Çarşamba günü İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi Giyim Mağazasında yapılan yardımda ihtiyaç sahipleri istedikleri kıyafeti seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar.

 • Gıda, Giyim ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, Bülbülzade Vakfı iş birliği ile 93 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği aylık rutin yaptığı yardımlara devam ediyor. Temsilcilik bu ay da Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu iş birliği ile 93 yetim aileye gıda ve nakit yardımında bulundu. Temel gıda maddeleri, kahvaltılık malzemelerden oluşan gıda paketleri gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

  Öte yandan semt derneklerimizden Şehreküstü Derneği ihtiyaç sahibi 100 çocuğa kıyafet yardımında bulundu. Dernek merkezinde yapılan yardımlar gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow