Pazartesi, 20 Eylül 2021
İhtiyaç Sahiplerine Gıda ve Giyim Yardımı

İhtiyaç Sahiplerine Gıda ve Giyim Yardımı Öne Çıkarılmış

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım organizasyonlarına devam ediyor.

Temsilcilik Ağustos ayında 30 aileye giyim yardımı, 20 aileye de gıda yardımında bulundu. Okulların başlaması dolayısıyla çocukların yeni kıyafetlerle okullarına başlamaları için yapılan organizasyonda aile bireyleri kıyafetlerini seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar. Yardımlar, İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Yardım Koordinasyon Merkezinde ihtiyaç sahiplerine elden teslim edildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Kırtasiye, Gıda ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, ihtiyaç sahibi yetim ailelere kırtasiye, gıda ve nakdi yardımlarına devam ediyor.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, okulların açılmasıyla beraber yardım çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Yapılan ilk organizasyonda 20 aileye kırtasiye malzemeleri ve çantadan oluşan kırtasiye yardımı yapıldı. Ardından Uzat Elini Derneği iş birliği ile 44 aileye nakdi yardım yapıldı. Son yardım organizasyonunda ise 10 yetim aileye hijyen ve gıda paketleri İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Yardım Koordinasyon Merkezinde ailelere teslim edildi.

 • İhtiyaç Sahiplerine Kırtasiye, Gıda ve Nakit Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, ihtiyaç sahibi yetim ailelere kırtasiye, gıda ve nakdi yardımda bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, okulların açılmasıyla beraber yardım çalışmalarına hız verdi. Yapılan ilk organizasyonda 18 aileye temel kırtasiye malzemeleri ve çantadan oluşan kırtasiye yardımı yapıldı. Ardından Avrupa Yardım Vakfı ile ortak yapılan aylık yetim yardımları çerçevesinde 124 aileye temel gıda maddelerinden oluşan ayni yardım, 48 aileye de nakdi yardım yapıldı. Yardımlar İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Yardım Koordinasyon Merkezinde ailelere teslim edildi.

 • 127 Aileye Gıda, 187 Aileye de Nakit Yardımı Yapıldı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, geçtiğimiz hafta düzenlediği yardım organizasyonlarında 127 yetim aileye gıda yardımı, 187 aileye de nakit yardımı yaptı.

  Uzat Elini Derneği ve Avrupa Yardım Vakfı iş birliği ile yapılan aylık rutin yardımlarda ailelere temel gıda maddelerinden oluşan gıda paketleri ile nakit zarfları görevliler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow