Pazar, 24 Ekim 2021
Kırtasiye, Gıda ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor

Kırtasiye, Gıda ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, ihtiyaç sahibi yetim ailelere kırtasiye, gıda ve nakdi yardımlarına devam ediyor.

İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, okulların açılmasıyla beraber yardım çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Yapılan ilk organizasyonda 20 aileye kırtasiye malzemeleri ve çantadan oluşan kırtasiye yardımı yapıldı. Ardından Uzat Elini Derneği iş birliği ile 44 aileye nakdi yardım yapıldı. Son yardım organizasyonunda ise 10 yetim aileye hijyen ve gıda paketleri İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği Yardım Koordinasyon Merkezinde ailelere teslim edildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yetim Öğrenciler Tekne Turunda Doyasıya Eğlendi

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği’nin organizasyonunda, Avrupa Yardım Vakfı'nın sponsorluğunda Suriyeli yetim öğrenciler için Rumkale gezisi ve yemek organizasyonu düzenlendi.

  Avrupa Yardım Vakfı’ndan eğitim bursu alan öğrencilerin katıldığı etkinlikte Fırat Nehrinde yaklaşık üç saat süren bir tekne turu düzenlendi.

  Eşsiz doğa manzaralarının eşlik ettiği Fırat' Nehrinin serin esintisinde öğrenciler bol bol hatıra fotoğrafı çekilip gönüllerince eğlendiler. Unutamayacakları bir gün geçiren öğrenciler kendilerine bu fırsatı sunan İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği ve Avrupa yardım vakfına yürekten teşekkür ettiler. Tekne turunun ardından gezi organizasyonu Nizip’te yenen öğle yemeğinin ardından sona erdi.

 • İhtiyaç Sahiplerine Kıyafet ve Nakit Yardımı

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği, 46 engelli öğrenciye kıyafet yardımı, 140 yetim çocuğa da nakit yardımında bulundu.

  İyilik Derneği Gaziantep Temsilciliği tarafından 14 Ekim Çarşamba günü yapılan yardım organizasyonunda 46 engelli öğrenciye kıyafet yardımında bulundu. Aileleri ve öğretmenleri ile gelen öğrenciler İyilik Derneği Giyim Mağazasında istedikleri kıyafetleri seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar.

  Öte yandan aylık rutin yapılan yardımlar kapsamında Uzat Elini Derneği iş birliği ile 140 yetim çocuğa nakit yardımında bulunuldu.

 • Giyim, Gıda ve Nakit Yardımlarımız Devam Ediyor

  İyilik Derneği Gaziantep temsilciliği yaklaşan kış öncesi ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor.

  Temsilcilik tarafından yapılan son yardım organizasyonunda 25 aileye kışlık kıyafet yardımı yapıldı. Giyim Mağazasında yapılan yardımda ihtiyaç sahipleri kendi istedikleri kıyafetleri seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar. Öte yandan 124 aileye temel gıda maddelerinden oluşa gıda yardımı yapılırken, 48 aileye de nakdi yardım yapıldı.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow