Perşembe, 09 Nisan 2020
Medeniyet Tasavvurumuz ve Ümmet Bilinci

Medeniyet Tasavvurumuz ve Ümmet Bilinci Öne Çıkarılmış

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir “Yeryüzü Gençlik” uluslararası öğrenci buluşmasında “Medeniyet Tasavvurumuz ve Ümmet Bilinci” başlıklı hasbihal gerçekleştirildi. Hasbihalin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Zor Zamanların Ahlakı

  İslam Düşünce Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez hocanın "İslamda Zor Zamanların Ahlakı" sohbetini konu başlıklarına ayrıarak sizler için hazırladık.  Zor Zamanların İmanı ve Zor Zamanların Ahlakı Ne Demektir?  Zor Zamanların Ahlakı Sahip Olduklarımızı Paylaşmaktır  Yaşlı Değil İhtiyar, İhtiyarın Olduğu Yerde Hayır Vardır, Bereket Vardır  İnsanlık Ailesi Olarak Bu Süreci Rahmete Nasıl Dönüştürebiliriz?  İnsanlığın Ortak Düşmanı Sadece Virüs Değildir  Toplumsal ve Manevi Bağışıklık Sistemimizi Nasıl Güçlendiririz?  Evlerimize Dünya Hayatı da Sığar, Ebedi Hayat da  Bugün Hocalarımızın Kelamın Mualimi değil, Umudun Muallimi olma günüdür  Bugün Can Emanetini Korumak en mukaddes vazifedir  Bizi Kuşatan Bu Kötülüklerin İlahi Rahmet ve İlahi Adaletle İlişkisini Doğru Bir Şekilde İzah Etmemiz Gerekiyor


 • Aile Olmak Konferansı

  Bülbülzade Vakfı ve semt dernekleri tarafından düzenlenen, Araştırmacı-Yazar Ramazan Kayan’ın konuşmacı olarak katıldığı “Aile Olmak” isimli konferansın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 • Düzensiz Göçmenlerin Entegrasyonunda STK'ların Rolü

  Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir Gaziantep Üniversitesi tarafından 14 - 16 Ekim tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen Dünya Göç ve Mülteci Kongresi’nde bir sunum gerçekleştirdi.

  16 Ekim Çarşamba günü Fen Edebiyat Fakültesi Ömer Asım Aksoy Salonu’nda gerçekleştirilen oturumda Aldemir, “Düzensiz Göçmenlerin Entegrasyonunda STK'ların Rolü” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız