Salı, 26 Eylül 2023
Mozaik Kadın Derneği “Yeni Nesil Dindarlıklar: Enerji Arayışları” Üst Başlıklı Kadın Kampı Gerçekleştirildi

Mozaik Kadın Derneği “Yeni Nesil Dindarlıklar: Enerji Arayışları” Üst Başlıklı Kadın Kampı Gerçekleştirildi Öne Çıkarılmış

Mozaik Kadın Derneği tarafından düzenlenen Yeni Nesil Dindarlıklar: Enerji Arayışları” üst başlıklı kadın kampı 28 Temmuz Cuma günü Alleben Göleti Kamp alanında gerçekleştirildi.

Program, eğlenceli bir tanışma oyunu ile başladı ve akşam saatlerinde yapılan sunumlarla devam etti. İlk oturumda, Gülcan Aydağ moderatörlüğünde, Ayşe Kar'ın "Senkretik Dindarlık," Meryem Özlü'nün "Yeni Dini Akımlar," ve Seyre Batuk'un "Şeyhim Beni Işınlasana" konulu sunumları yapılarak konuyla ilgili müzakereler gerçekleştirildi.

Programın ikinci oturumunda ise Ayşegül Günaslan'ın "Enerji ile Dolu Yeni İnanç ve Yaşam Pratikleri," Sena Bozcan'ın "Eril Dişil Enerji Dengesine Neden Bu Kadar Kafayı Taktık?," Şehadet Gerçek'in "Postmodern Suç Atma Merkezleri," ve Fadime Eminoğlu'nun "Bilinçsiz Evren" başlıklı sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından katılımcıların sorularının cevaplandığı etkileşimli bir soru-cevap bölümüyle program sona erdi.

Kamp, katılımcıların farklı dini ve spiritüel konular üzerine bilgi alışverişi yapabildikleri, çeşitli inanç ve enerji arayışlarını paylaşabildikleri verimli bir platform oldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow